EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Paczki W Tluszczu - Tylko Badz

Czas trwania: 3:40
Data dodania: 2017-12-16 19:49:56

Paczki W Tluszczu - Tylko Badz Pobierz Mp3 lub Video

Szlagier Paczki W Tluszczu - Tylko Badz mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-12-16 roku. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 1176 wyświetleń. Dodatkowo na przestrzeni 1040 dni numer, pod postacią pliku, został pobrany aż 233 razy. 1 – tylu użytkowników postanowiło ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Paczki W Tluszczu - Tylko Badz od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego słuchacza. Kawałek może się pochwalić pokaźną ilością wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 1176 Trzeba rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 1. Jest to znaczna liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. W każdym razie Paczki W Tluszczu ma spore powody do radości, ponieważ rezultat mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne informacje takie, jak: ilość pobrań (233 razy), ilość wyświetleń (1176 razy) i miejsce w rankingu (227).

Zainteresowanie użytkowników robi spore wrażenie. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Otóż numer zanotował do tej pory dokładnie 1 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym utwór nie przypadł do gustu.

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Ostateczna ocena Tylko Badzkształtuje się w tej chwili na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Paczki W Tluszczu - Tylko Badz zajmuje właśnie 227 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich utworów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-10-16 14:45.

Utwór Paczki W Tluszczu - Tylko Badz możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.
Zarejestruj przez Facebooka