EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

PACHOL - Drogowi Poeci (prod. Acoustic)

Czas trwania: 3:35
Data dodania: 2017-12-13 14:31:40

PACHOL - Drogowi Poeci (prod. Acoustic) Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Ostateczna ocena Drogowi Poeci (prod. Acoustic) kształtuje się obecnie na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony jest ranking, a PACHOL - Drogowi Poeci (prod. Acoustic) pojawia się teraz na miejscu 384 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. Plik pobrano ostatnio 2021-07-14 23:06.

PACHOL - Drogowi Poeci (prod. Acoustic) mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-12-13 roku. Taki znaczny okres dał możliwość zgromadzenia aż 1019 wyświetleń. Piosenka jest w naszym serwisie już od 1374 dni. Ten okres pozwolił na wypracowanie aż 74 pobrań. 1 słuchaczy postanowiło go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Piosenkę PACHOL - Drogowi Poeci (prod. Acoustic) masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Mając na uwadze całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie PACHOL ma znaczne powody do radości, ponieważ rezultat mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także zwłaszcza inne informacje takie, jak: ilość pobrań (74 razy), ilość wyświetleń (1019 razy) oraz miejsce w rankingu (384).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Dotychczas utwór cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

Szlagier o tytule PACHOL - Drogowi Poeci (prod. Acoustic) dostał się już do serca niejednej osoby. Kawałek może się pochwalić dużą ilością wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 1019 Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko spojrzysz na zestawienie zamieszczone w serwisie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!