EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Ozzy Osbourne - "Mama, I'm Coming Home"

Czas trwania: 4:20
Data dodania: 2017-12-18 01:37:26

Ozzy Osbourne - "Mama, I'm Coming Home" Pobierz Mp3 lub Video

Utwór o nazwie Ozzy Osbourne - "Mama, I'm Coming Home" skradł już dotychczas serca niejednego słuchacza. 236 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Rzuć okiem na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości!

Zainteresowanie słuchaczy robi znaczne wrażenie. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Otóż hit zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno Ozzy Osbourne może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (14 razy), ilość wyświetleń (236 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. "Mama, I'm Coming Home" uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na łamach naszego portalu jest ranking, a Ozzy Osbourne - "Mama, I'm Coming Home" pojawia się teraz na pozycji 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Plik został ostatnio pobrany 2021-05-16 12:14.

Ozzy Osbourne - "Mama, I'm Coming Home" mp3 ukazał się na naszej witrynie już w 2017-12-18 roku. Znaczny odcinek czasu przyczynił się do wypracowania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 236. Na dodatek na przestrzeni 1371 dni utwór, pod postacią pliku, został pobrany aż 14 razy. 0 – tylu fanów zdecydowało się ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Przebój Ozzy Osbourne - "Mama, I'm Coming Home" możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!