EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

O.S.T.R. - Szczęścia milimetr - prod. Killing Skills

Czas trwania: 4:11
Data dodania: 2018-08-29 08:44:27

O.S.T.R. - Szczęścia milimetr - prod. Killing Skills Pobierz Mp3 lub Video

Nutkę O.S.T.R. - Szczęścia milimetr - prod. Killing Skills masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako video.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Tak się składa, że hit zanotował do tej pory dokładnie 1 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez fanów, którym numer nie przypadł do gustu.

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Szczęścia milimetr - prod. Killing Skills uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a O.S.T.R. - Szczęścia milimetr - prod. Killing Skills zajmuje właśnie 221 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich kawałków muzycznych. 2021-07-08 20:51 to ostatnie pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.

Biorąc pod uwagę całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie O.S.T.R. ma spore powody do radości, bo rezultat mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (306 razy), ilość wyświetleń (1790 razy) i miejsce w rankingu (221).

Hit o nazwie O.S.T.R. - Szczęścia milimetr - prod. Killing Skills dostał się już do serca niejednej osoby. 1790 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Trzeba rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!

O.S.T.R. - Szczęścia milimetr - prod. Killing Skills mp3 pokazał się w naszym serwisie już w 2018-08-29 roku. Spory odcinek czasu doprowadził do pozyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 1790. Utwór jest na naszej witrynie już od 1122 dni. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 306 pobrań. 1 fanów zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!