EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

O.S.T.R. - Lubię być sam - prod. Killing Skills

Czas trwania: 4:05
Data dodania: 2017-12-17 21:50:57

O.S.T.R. - Lubię być sam - prod. Killing Skills Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Ostateczna ocena Lubię być sam - prod. Killing Skills kształtuje się teraz na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a O.S.T.R. - Lubię być sam - prod. Killing Skills zajmuje właśnie 641 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-10-12 16:18.

O.S.T.R. - Lubię być sam - prod. Killing Skills od pewnego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 224 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeżeli tylko zwrócisz uwagę na statystki zamieszczone obok.

Hit O.S.T.R. - Lubię być sam - prod. Killing Skills masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

O.S.T.R. - Lubię być sam - prod. Killing Skills mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2017-12-17 roku. Taki długi czas dał możliwość uzbierania aż 224 wyświetleń. W czasie 1043 dni od dodania, kawałek został pobrany już 23 razy. 2 słuchaczy zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Dotychczas kawałek cieszy się z 2 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 2. Jest to znaczna liczba, która świadczy zwłaszcza o znacznym zainteresowaniu. W każdym razie O.S.T.R. ma duże powody do radości, ponieważ rezultat mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę też na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (23 razy), ilość wyświetleń (224 razy) oraz miejsce w rankingu (641).
Zarejestruj przez Facebooka