EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

O.S.T.R. & World of Tanks feat. Żywiołak - Polska siła

Czas trwania: 3:44
Data dodania: 2018-08-30 10:06:19

O.S.T.R. & World of Tanks feat. Żywiołak - Polska siła Pobierz Mp3 lub Video

Biorąc pod uwagę całokształt – 2 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. O.S.T.R. & World of Tanks feat. Żywiołak zapewne ma duże powody do radości, bo wynik jest naprawdę nienajgorszy. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również głównie inne informacje takie, jak: ilość pobrań (387 razy), ilość wyświetleń (2012 razy) oraz miejsce w rankingu (196).

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Na naszej witrynie Polska siła dostał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu jest ranking, a O.S.T.R. & World of Tanks feat. Żywiołak - Polska siła pojawia się w tej chwili na pozycji 196 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Ostatnie pobranie miało miejsce 2021-06-24 22:32.

Nutkę O.S.T.R. & World of Tanks feat. Żywiołak - Polska siła możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

O.S.T.R. & World of Tanks feat. Żywiołak - Polska siła mp3 ukazał się w naszym serwisie już w 2018-08-30 roku. Spory odcinek czasu przyczynił się do uzyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 2012. Na dodatek na przestrzeni 1116 dni utwór, pod postacią pliku, został pobrany aż 387 razy. 2 fanów postanowiło go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Zainteresowanie użytkowników robi duże wrażenie. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi ten hit. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym kawałku.

Kawałek o tytule O.S.T.R. & World of Tanks feat. Żywiołak - Polska siła dostał się już do serca niejednej osoby. 2012 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie utwór zapewne nie może narzekać na swoją powszechność i niedostatek zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeżeli tylko rzucisz okiem na zestawienie zamieszczone w witrynie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!