EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

NULLO (Trzeci Wymiar) feat. Pork Pores, Szad Akrobata - Od nałogu do nałogu (prod.skrecz: Creon)

Czas trwania: 4:52
Data dodania: 2017-12-17 21:32:26

NULLO (Trzeci Wymiar) feat. Pork Pores, Szad Akrobata - Od nałogu do nałogu (prod.skrecz: Creon) Pobierz Mp3 lub Video

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 0. Jest to spora liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. W każdym razie NULLO (Trzeci Wymiar) feat. Pork Pores, Szad Akrobata ma duże powody do radości, gdyż wynik mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę również na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (4 razy), ilość wyświetleń (273 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Numer o nazwie NULLO (Trzeci Wymiar) feat. Pork Pores, Szad Akrobata - Od nałogu do nałogu (prod.skrecz: Creon) trafił już do serca niejednej osoby. 273 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Wystarczy rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!

Zainteresowanie słuchaczy robi duże wrażenie. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Otóż utwór zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Na naszej witrynie Od nałogu do nałogu (prod.skrecz: Creon) dostał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich hitów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Od nałogu do nałogu (prod.skrecz: Creon). Ostatnie pobranie odbyło się 2021-01-08 14:13.

NULLO (Trzeci Wymiar) feat. Pork Pores, Szad Akrobata - Od nałogu do nałogu (prod.skrecz: Creon) mp3 pokazał się na naszej stronie już w 2017-12-17 roku. Taki znaczny czas dał możliwość uzbierania aż 273 wyświetleń. W czasie 1377 dni od dodania, kawałek został pobrany już 4 razy. 0 userów postanowiło go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Piosenkę NULLO (Trzeci Wymiar) feat. Pork Pores, Szad Akrobata - Od nałogu do nałogu (prod.skrecz: Creon) masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!