EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Nothing But Thieves - Sorry (Official Video)

Czas trwania: 4:03
Data dodania: 2017-12-11 05:39:07

Nothing But Thieves - Sorry (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Sorry uzyskał finalnie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Nothing But Thieves - Sorry (Official Video) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich utworów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 1970-01-01 01:00.

Przebój pod tytułem Nothing But Thieves - Sorry (Official Video) skradł już dotychczas serca niejednego słuchacza. 164 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Rzuć okiem na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości!

Nothing But Thieves - Sorry (Official Video) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2017-12-11 roku. Ten czas dał możliwość na uzbieranie aż 164 wyświetleń. W czasie 1173 dni od dodania, kawałek został pobrany już 0 razy. 0 słuchaczy zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Nothing But Thieves zapewne ma spore powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę dobry. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (0 razy), ilość wyświetleń (164 razy) i miejsce w rankingu (999+).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym hicie.

Nutkę Nothing But Thieves - Sorry (Official Video) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!