EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Nothing But Thieves - Broken Machine (Track by Track Pt. 1)

Czas trwania: 8:56
Data dodania: 2017-11-30 21:47:36

Nothing But Thieves - Broken Machine (Track by Track Pt. 1) Pobierz Mp3 lub Video

Biorąc pod uwagę całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno Nothing But Thieves może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również zwłaszcza inne dane takie, jak: ilość pobrań (0 razy), ilość wyświetleń (185 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Nothing But Thieves - Broken Machine (Track by Track Pt. 1) mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2017-11-30 roku. Taki długi czas dał możliwość zgromadzenia aż 185 wyświetleń. W dodatku na przestrzeni 1264 dni hit, pod postacią pliku, został pobrany aż 0 razy. 0 userów postanowiło go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Numer Nothing But Thieves - Broken Machine (Track by Track Pt. 1) możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tą piosenką. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Do tej pory numer cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Ostateczna ocena Broken Machine (Track by Track Pt. 1) kształtuje się w tej chwili na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a Nothing But Thieves - Broken Machine (Track by Track Pt. 1) pojawia się teraz na miejscu 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. 1970-01-01 01:00 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.

Numer o tytule Nothing But Thieves - Broken Machine (Track by Track Pt. 1) dostał się już do serca niejednej osoby. 185 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie numer na pewno nie może narzekać na swoją powszechność i brak zainteresowania. Zwróć uwagę na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie jasne. Wtedy nie będzie żadnych rozbieżności!
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!