EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Nneka - Heartbeat

Czas trwania: 3:11
Data dodania: 2017-12-11 02:31:26

Nneka - Heartbeat Pobierz Mp3 lub Video

Nneka - Heartbeat od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 439 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie przebój na pewno nie może narzekać na swoją popularność i niedostatek zainteresowania. Zwróć uwagę na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wówczas nie będzie żadnych zwątpień!

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Otóż hit zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez fanów, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Dobrze zwrócić uwagę przede wszystkim na ilość ocen – 0. Jest to spora liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. Na pewno Nneka może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także przede wszystkim inne informacje takie, jak: ilość pobrań (9 razy), ilość wyświetleń (439 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Nneka - Heartbeat mp3 ukazał się w naszym serwisie już w 2017-12-11 roku. Długi kawałek czasu doprowadził do uzyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 439. W czasie 1381 dni od dodania, numer został pobrany już 9 razy. 0 – tylu fanów zdecydowało się ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Hit Nneka - Heartbeat możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Na naszej stronie Heartbeat otrzymał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich piosenek. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Heartbeat. Ostatnie pobranie miało miejsce 2021-02-11 15:33.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!