EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

NEFFEX - Rumors

Czas trwania: 4:08
Data dodania: 2017-12-18 19:22:26

NEFFEX - Rumors Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. NEFFEX zapewne ma spore powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę niezły. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (42 razy), ilością wyświetleń (1033 razy) i miejscem w rankingu (386).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym numerze.

NEFFEX - Rumors od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 1033 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeżeli tylko spojrzysz na zestawienie zamieszczone w witrynie.

Przebój NEFFEX - Rumors możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Ostateczna ocena Rumors kształtuje się obecnie na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych hitów. 386 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Rumors. 2021-09-17 19:02 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce na naszym portalu.

NEFFEX - Rumors mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-12-18 roku. Długi odcinek czasu doprowadził do pozyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 1033. W czasie 1380 dni od dodania, numer został pobrany już 42 razy. 1 – tylu użytkowników postanowiło ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!