EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

NEFFEX - LIFE [Bass Boosted]

Czas trwania: 2:09
Data dodania: 2017-11-30 23:16:22

NEFFEX - LIFE [Bass Boosted] Pobierz Mp3 lub Video

Utwór NEFFEX - LIFE [Bass Boosted] masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Zainteresowanie użytkowników robi znaczne wrażenie. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Do tej pory numer cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

NEFFEX - LIFE [Bass Boosted] mp3 ukazał się w naszym serwisie już w 2017-11-30 roku. Ten czas pozwolił na zgromadzenie aż 310 wyświetleń. Piosenka jest w naszym serwisie już od 1420 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 2 pobrań. 0 – tylu fanów postanowiło ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

NEFFEX - LIFE [Bass Boosted] od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego fana. Kawałek może się pochwalić dużą dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 310 Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko spojrzysz na statystki zamieszczone na naszym portalu.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno NEFFEX może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również głównie inne dane takie, jak: ilość pobrań (2 razy), ilość wyświetleń (310 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Ostateczna ocena LIFE [Bass Boosted] kształtuje się teraz na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a NEFFEX - LIFE [Bass Boosted] zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich utworów muzycznych. Ostatnie pobranie miało miejsce 2021-05-13 17:15.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!