EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

NAPALM DEATH - On The Brink Of Extinction (OFFICIAL VIDEO)

Czas trwania: 3:58
Data dodania: 2017-12-17 14:54:53

NAPALM DEATH - On The Brink Of Extinction (OFFICIAL VIDEO) Pobierz Mp3 lub Video

Utwór NAPALM DEATH - On The Brink Of Extinction (OFFICIAL VIDEO) możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory hit cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

NAPALM DEATH - On The Brink Of Extinction (OFFICIAL VIDEO) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2017-12-17 roku. Ten okres dał możliwość na zgromadzenie aż 90 wyświetleń. Piosenka widnieje na naszej witrynie już od 1043 dni. Ten okres pozwolił na wypracowanie aż 1 pobrań. 0 słuchaczy zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Hit o tytule NAPALM DEATH - On The Brink Of Extinction (OFFICIAL VIDEO) trafił już do serca niejednej osoby. 90 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Wystarczy spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

Biorąc pod uwagę całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Zapewne NAPALM DEATH może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (1 razy), ilością wyświetleń (90 razy) i miejscem w rankingu (999+).

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. On The Brink Of Extinction uzyskał finalnie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a NAPALM DEATH - On The Brink Of Extinction (OFFICIAL VIDEO) pojawia się w tej chwili na pozycji 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Ostatnie pobranie miało miejsce 2018-10-23 19:37.
Zarejestruj przez Facebooka