imp3.pl

Muse - Uprising [Official Video]

Czas trwania: 4:12
Data dodania: 2017-12-17 13:17:21

Muse - Uprising [Official Video] Pobierz Mp3 lub Video

Biorąc pod uwagę całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Zapewne Muse może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także głównie inne informacje takie, jak: ilość pobrań (3 razy), ilość wyświetleń (127 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Kawałek pod tytułem Muse - Uprising [Official Video] skradł już do tej pory serca niejednego fana. Kawałek może się pochwalić dużą dawką wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 127 Trzeba spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Muse - Uprising [Official Video] mp3 pokazał się na naszej witrynie już w 2017-12-17 roku. Taki znaczny okres dał możliwość uzbierania aż 127 wyświetleń. Piosenka widnieje w naszym serwisie już od 939 dni. Ten okres pozwolił na uzyskanie aż 3 pobrań. 0 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Na naszej witrynie Uprising dostał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a Muse - Uprising [Official Video] pojawia się obecnie na miejscu 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. 2019-11-16 10:38 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Tak się składa, że numer zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez fanów, którym numer nie przypadł do gustu.

Piosenkę Muse - Uprising [Official Video] możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako video.
Zarejestruj przez Facebooka