EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Mr Matt ft. Ebany Podrabianiec - "Tupie se nogą" [Gang Albanii PARODIA KLUB GO GO]

Czas trwania: 2:41
Data dodania: 2017-12-13 20:48:27

Mr Matt ft. Ebany Podrabianiec - "Tupie se nogą" [Gang Albanii PARODIA KLUB GO GO] Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Na naszej stronie "Tupie se nogą" [Gang Albanii PARODIA KLUB GO GO] dostał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych przebojów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez "Tupie se nogą" [Gang Albanii PARODIA KLUB GO GO]. Plik został ostatnio pobrany 2018-08-19 09:46.

Utwór Mr Matt ft. Ebany Podrabianiec - "Tupie se nogą" [Gang Albanii PARODIA KLUB GO GO] możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Utwór o nazwie Mr Matt ft. Ebany Podrabianiec - "Tupie se nogą" [Gang Albanii PARODIA KLUB GO GO] trafił już do serca niejednej osoby. 247 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie kawałek na pewno nie może narzekać na swoją popularność oraz niedostatek zainteresowania. Wystarczy rzucić okiem na statystyki poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Utwór Mr Matt ft. Ebany Podrabianiec - "Tupie se nogą" [Gang Albanii PARODIA KLUB GO GO] mp3 ukazał się na łamach naszej witryny internetowej w 2017-12-13 roku. Taki długi okres dał możliwość uzbierania aż 247 wyświetleń. W czasie 1381 dni od dodania, kawałek został pobrany już 1 razy. 0 użytkowników postanowiło go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym hitem. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Otóż utwór zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno Mr Matt ft. Ebany Podrabianiec może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (247 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!