imp3.pl

MOTANKA - Verba (Official Video) | Napalm Records

Czas trwania: 7:04
Data dodania: 2019-10-30 23:06:48

MOTANKA - Verba (Official Video) | Napalm Records Pobierz Mp3 lub Video

Zainteresowanie słuchaczy robi niemałe wrażenie. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Otóż hit zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym hit nie przypadł do gustu.

Nutkę MOTANKA - Verba (Official Video) | Napalm Records masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Utwór o nazwie MOTANKA - Verba (Official Video) | Napalm Records skradł już dotychczas serca niejednego fana. 172 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie utwór zapewne nie może narzekać na swoją popularność i brak zainteresowania. Wystarczy spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie MOTANKA ma znaczne powody do radości, ponieważ rezultat mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (4 razy), ilość wyświetleń (172 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Ostateczna ocena Verba | Napalm Records kształtuje się teraz na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich przebojów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Verba | Napalm Records. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-03-24 06:39.

Utwór MOTANKA - Verba (Official Video) | Napalm Records mp3 pojawił się na łamach naszej witryny internetowej w 2019-10-30 roku. Znaczny odcinek czasu doprowadził do pozyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 172. W czasie 217 dni od dodania, kawałek został pobrany już 4 razy. 0 użytkowników zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.
Szybka rejestracja