EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Moby - Porcelain (Atlantic Connection Remix)

Czas trwania: 6:16
Data dodania: 2017-12-11 12:27:08

Moby - Porcelain (Atlantic Connection Remix) Pobierz Mp3 lub Video

Moby - Porcelain (Atlantic Connection Remix) od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. Kawałek może się pochwalić niemałą dawką wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 262 Trzeba rzucić okiem na statystyki poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

Nutkę Moby - Porcelain (Atlantic Connection Remix) masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno Moby może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę również na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (3 razy), ilość wyświetleń (262 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Moby - Porcelain (Atlantic Connection Remix) mp3 pokazał się na naszej witrynie już w 2017-12-11 roku. Taki długi okres dał możliwość uzbierania aż 262 wyświetleń. W dodatku na przestrzeni 1383 dni kawałek, pod postacią pliku, został pobrany aż 3 razy. 0 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym hitem. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym hicie.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Porcelain (Atlantic Connection Remix) uzyskał finalnie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Moby - Porcelain (Atlantic Connection Remix) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. Plik został ostatnio pobrany 2021-05-04 20:28.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!