imp3.pl

MIYO ft.Young igi - Cały świat (snippet)

Czas trwania: 2:46
Data dodania: 2018-08-20 01:02:19

MIYO ft.Young igi - Cały świat (snippet) Pobierz Mp3 lub Video

MIYO ft.Young igi - Cały świat (snippet) mp3 ukazał się w naszym serwisie już w 2018-08-20 roku. Ten okres dał możliwość na uzbieranie aż 789 wyświetleń. Utwór jest na naszej witrynie już od 689 dni. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 52 pobrań. 1 osób zdecydowało się go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Nutkę MIYO ft.Young igi - Cały świat (snippet) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. MIYO ft.Young igi zapewne ma znaczne powody do radości, bo wynik jest naprawdę niezły. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (52 razy), ilość wyświetleń (789 razy) oraz miejsce w rankingu (297).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Otóż numer zanotował do tej pory dokładnie 1 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez fanów, którym utwór nie przypadł do gustu.

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Cały świat (snippet) uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich numerów. 297 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Cały świat (snippet). Ostatnie pobranie miało miejsce 2020-06-11 11:33.

Utwór pod tytułem MIYO ft.Young igi - Cały świat (snippet) skradł już do tej pory serca niejednego fana. 789 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Zwróć uwagę na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie jasne. Wówczas nie będzie żadnych rozbieżności!
Zarejestruj przez Facebooka