imp3.pl

Michał Szpak -Jednego Serca

Czas trwania: 0:34
Data dodania: 2017-11-30 23:50:49

Michał Szpak -Jednego Serca Pobierz Mp3 lub Video

Utwór o nazwie Michał Szpak -Jednego Serca dostał się już do serca niejednej osoby. 135 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie numer zapewne nie może narzekać na swoją popularność oraz brak zainteresowania. Trzeba spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Mając na uwadze całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Michał Szpak zapewne ma spore powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę nienajgorszy. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też zwłaszcza inne informacje takie, jak: ilość pobrań (3 razy), ilość wyświetleń (135 razy) i miejsce w rankingu (757).

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Jednego Serca uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Michał Szpak -Jednego Serca zajmuje właśnie 757 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich przebojów muzycznych. Ostatnie pobranie miało miejsce 2019-09-25 00:01.

Utwór Michał Szpak -Jednego Serca możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym numerem. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Otóż utwór zanotował dotychczas dokładnie 1 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Utwór Michał Szpak -Jednego Serca mp3 pojawił się na łamach naszej strony internetowej w 2017-11-30 roku. Ten czas pozwolił na zgromadzenie aż 135 wyświetleń. Dodatkowo na przestrzeni 983 dni numer, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 3 razy. 1 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.
Zarejestruj przez Facebooka