imp3.pl

Michał Szpak -Byle być sobą

Czas trwania: 3:01
Data dodania: 2017-11-30 22:34:11

Michał Szpak -Byle być sobą Pobierz Mp3 lub Video

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym numerem. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym utworze.

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Byle być sobą uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Michał Szpak -Byle być sobą zajmuje właśnie 1275 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich przebojów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-05-21 07:48.

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 0. Jest to niemała liczba, która świadczy głównie o znacznym zainteresowaniu. Michał Szpak zapewne ma znaczne powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę dobry. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę również na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (54 razy), ilość wyświetleń (656 razy) oraz miejsce w rankingu (1275).

Hit Michał Szpak -Byle być sobą możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Utwór o tytule Michał Szpak -Byle być sobą dostał się już do serca niejednej osoby. 656 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko spojrzysz na zestawienie zamieszczone na naszym portalu.

Utwór Michał Szpak -Byle być sobą mp3 ukazał się na łamach naszej strony internetowej w 2017-11-30 roku. Taki znaczny okres dał możliwość uzbierania aż 656 wyświetleń. Mp3 jest na naszej stronie już od 987 dni. Ten okres pozwolił na uzyskanie aż 54 pobrań. 0 userów postanowiło go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.
Zarejestruj przez Facebooka