imp3.pl

Michael Kiwanuka - Cold Little Heart

Czas trwania: 6:20
Data dodania: 2017-11-30 21:44:26

Michael Kiwanuka - Cold Little Heart Pobierz Mp3 lub Video

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 0. Jest to niemała liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. W każdym razie Michael Kiwanuka ma spore powody do radości, bo rezultat mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również przede wszystkim inne informacje takie, jak: ilość pobrań (246 razy), ilość wyświetleń (895 razy) i miejsce w rankingu (1106).

Piosenkę Michael Kiwanuka - Cold Little Heart masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Przebój Michael Kiwanuka - Cold Little Heart mp3 ukazał się na łamach naszego serwisu w 2017-11-30 roku. Ten czas dał możliwość na uzbieranie aż 895 wyświetleń. W dodatku na przestrzeni 946 dni utwór, pod postacią pliku, został pobrany aż 246 razy. 0 słuchaczy postanowiło go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym hicie.

Michael Kiwanuka - Cold Little Heart od pewnego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 895 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie numer na pewno nie może narzekać na swoją powszechność oraz niedostatek zainteresowania. Rzuć okiem na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wtedy nie będzie żadnych rozbieżności!

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Cold Little Heart uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich przebojów. 1106 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Cold Little Heart. 2020-06-07 22:52 to ostatnie pobranie, które miało miejsce na naszym portalu.
Szybka rejestracja