EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Michael Jackson - Bad (Full Music Video)

Czas trwania: 10:14
Data dodania: 2017-12-29 04:11:34

Michael Jackson - Bad (Full Music Video) Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Na naszej witrynie Bad (Full Music Video) otrzymał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych piosenek. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Bad (Full Music Video). 2020-03-23 11:21 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce na naszej stronie.

Hit Michael Jackson - Bad (Full Music Video) masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Michael Jackson - Bad (Full Music Video) mp3 pokazał się na naszej witrynie już w 2017-12-29 roku. Długi kawałek czasu przyczynił się do wypracowania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 86. W dodatku na przestrzeni 1031 dni utwór, pod postacią pliku, został pobrany aż 4 razy. 0 fanów postanowiło go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Michael Jackson ma spore powody do radości, gdyż rezultat mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (4 razy), ilość wyświetleń (86 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Zainteresowanie użytkowników robi spore wrażenie. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym hicie.

Szlagier o tytule Michael Jackson - Bad (Full Music Video) dostał się już do serca niejednej osoby. Utwór może się pochwalić dużą ilością wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 86 Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko spojrzysz na statystki zamieszczone na stronie.
Zarejestruj przez Facebooka