EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Metallica - I Disappear (Official Video)

Czas trwania: 4:30
Data dodania: 2018-01-08 06:12:22

Metallica - I Disappear (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Hit Metallica - I Disappear (Official Video) możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne Metallica może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (11 razy), ilość wyświetleń (228 razy) i miejsce w rankingu (999+).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Tak się składa, że hit zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez fanów, którym hit nie przypadł do gustu.

Przebój pod tytułem Metallica - I Disappear (Official Video) skradł już dotychczas serca niejednego słuchacza. Przebój może się pochwalić znaczną dawką wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 228 Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko rzucisz okiem na zestawienie zamieszczone w serwisie.

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Ostateczna ocena I Disappear kształtuje się w tej chwili na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu jest ranking, a Metallica - I Disappear (Official Video) pojawia się w tej chwili na pozycji 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. 2020-10-03 11:48 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce na naszej stronie.

Hit Metallica - I Disappear (Official Video) mp3 ukazał się na łamach naszej strony internetowej w 2018-01-08 roku. Ten czas pozwolił na zgromadzenie aż 228 wyświetleń. Plik jest na naszej stronie już od 1021 dni. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 11 pobrań. 0 – tylu użytkowników postanowiło ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.
Zarejestruj przez Facebooka