EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

MC Kevinho - Olha a Explosão (KondZilla)

Czas trwania: 3:08
Data dodania: 2017-12-12 22:55:04

MC Kevinho - Olha a Explosão (KondZilla) Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Na naszej witrynie Olha a Explosão (KondZilla) otrzymał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a MC Kevinho - Olha a Explosão (KondZilla) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich przebojów muzycznych. Plik został ostatnio pobrany 2020-02-25 12:08.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Otóż hit zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez fanów, którym numer nie przypadł do gustu.

MC Kevinho - Olha a Explosão (KondZilla) mp3 pokazał się w naszym serwisie już w 2017-12-12 roku. Znaczny kawałek czasu doprowadził do pozyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 90. W czasie 1044 dni od dodania, utwór został pobrany już 1 razy. 0 userów zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

MC Kevinho - Olha a Explosão (KondZilla) od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego fana. Piosenka może się pochwalić pokaźną ilością wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 90 Spójrz na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości!

Nutkę MC Kevinho - Olha a Explosão (KondZilla) masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 0. Jest to spora liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. W każdym razie MC Kevinho ma duże powody do radości, bo rezultat mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (90 razy) i miejsce w rankingu (999+).
Zarejestruj przez Facebooka