EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

MaxRiven - Rhythm Is A Dancer (Original Mix)

Czas trwania: 4:25
Data dodania: 2017-11-30 21:43:26

MaxRiven - Rhythm Is A Dancer (Original Mix) Pobierz Mp3 lub Video

Biorąc pod uwagę całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie MaxRiven ma duże powody do radości, gdyż wynik mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę też na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (110 razy), ilość wyświetleń (1064 razy) oraz miejsce w rankingu (1187).

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Rhythm Is A Dancer (Original Mix) uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych hitów. 1187 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Rhythm Is A Dancer (Original Mix). Ostatnie pobranie odbyło się 2020-11-18 17:57.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym utworze.

Utwór pod tytułem MaxRiven - Rhythm Is A Dancer (Original Mix) skradł już dotychczas serca niejednego fana. 1064 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Rzuć okiem na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie jasne. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości!

MaxRiven - Rhythm Is A Dancer (Original Mix) mp3 ukazał się na naszej stronie już w 2017-11-30 roku. Taki znaczny czas dał możliwość zgromadzenia aż 1064 wyświetleń. Mp3 jest na naszej stronie już od 1100 dni. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 110 pobrań. 0 userów postanowiło go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Nutkę MaxRiven - Rhythm Is A Dancer (Original Mix) możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako video.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!