imp3.pl

Mauro Picotto - Komodo (MaxRiven Remix)

Czas trwania: 3:23
Data dodania: 2017-11-30 21:43:26

Mauro Picotto - Komodo (MaxRiven Remix) Pobierz Mp3 lub Video

Mauro Picotto - Komodo (MaxRiven Remix) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2017-11-30 roku. Spory kawałek czasu przyczynił się do uzyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 1029. Hit widnieje na naszej stronie już od 915 dni. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 117 pobrań. 1 – tylu fanów zdecydowało się ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Ostateczna ocena Komodo (MaxRiven Remix)kształtuje się teraz na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a Mauro Picotto - Komodo (MaxRiven Remix) pojawia się obecnie na pozycji 197 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. Plik został ostatnio pobrany 2020-05-29 18:31.

Kawałek o nazwie Mauro Picotto - Komodo (MaxRiven Remix) skradł już do tej pory serca niejednego fana. 1029 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie przebój zapewne nie może narzekać na swoją powszechność oraz brak zainteresowania. Spójrz na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości!

Mając na uwadze całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Mauro Picotto zapewne ma spore powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę nienajgorszy. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (117 razy), ilość wyświetleń (1029 razy) oraz miejsce w rankingu (197).

Utwór Mauro Picotto - Komodo (MaxRiven Remix) możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako video.

Zainteresowanie użytkowników robi znaczne wrażenie. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi ten hit. Do tej pory utwór cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 not negatywnych.
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie