EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Marshmello - ROOFTOPS

Czas trwania: 2:59
Data dodania: 2018-11-09 08:49:28

Marshmello - ROOFTOPS Pobierz Mp3 lub Video

Numer o tytule Marshmello - ROOFTOPS trafił już do serca niejednej osoby. Utwór może się pochwalić dużą dawką wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 122 Spójrz na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie jasne. Wówczas nie będzie żadnych zwątpień!

Zainteresowanie słuchaczy robi niemałe wrażenie. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Dotychczas kawałek cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne Marshmello może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także przede wszystkim inne informacje takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (122 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Numer Marshmello - ROOFTOPS możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. ROOFTOPS uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a Marshmello - ROOFTOPS pojawia się teraz na miejscu 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Ostatnie pobranie miało miejsce 2018-11-19 21:13.

Numer Marshmello - ROOFTOPS mp3 ukazał się na łamach naszej witryny internetowej w 2018-11-09 roku. Ten okres dał możliwość na zgromadzenie aż 122 wyświetleń. W czasie 712 dni od dodania, utwór został pobrany już 1 razy. 0 – tylu fanów zdecydowało się ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.
Zarejestruj przez Facebooka