EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Mark Ronson - Summer Breaking / Daffodils ft. Kevin Parker

Czas trwania: 5:39
Data dodania: 2017-11-30 22:56:13

Mark Ronson - Summer Breaking / Daffodils ft. Kevin Parker Pobierz Mp3 lub Video

Hit Mark Ronson - Summer Breaking / Daffodils ft. Kevin Parker możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym numerem. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Dotychczas utwór cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Mark Ronson - Summer Breaking / Daffodils ft. Kevin Parker mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-11-30 roku. Taki znaczny czas dał możliwość uzbierania aż 405 wyświetleń. Piosenka widnieje w naszym serwisie już od 1396 dni. Ten okres pozwolił na wypracowanie aż 2 pobrań. 0 – tylu fanów postanowiło ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Przebój pod tytułem Mark Ronson - Summer Breaking / Daffodils ft. Kevin Parker skradł już dotychczas serca niejednego wielbiciela. Utwór może się pochwalić dużą dawką wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 405 Zwróć uwagę na statystyki prezentowane poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wtedy nie będzie żadnych zwątpień!

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Summer Breaking / Daffodils ft. Kevin Parker uzyskał finalnie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a Mark Ronson - Summer Breaking / Daffodils ft. Kevin Parker pojawia się w tej chwili na pozycji 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Plik pobrano ostatnio 2020-12-22 10:14.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Mark Ronson na pewno ma znaczne powody do radości, bo wynik jest naprawdę nienajgorszy. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę również na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (2 razy), ilość wyświetleń (405 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!