EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Mark Ronson - Nothing Breaks Like a Heart (Official Video) ft. Miley Cyrus

Czas trwania: 4:00
Data dodania: 2018-12-08 21:26:10

Mark Ronson - Nothing Breaks Like a Heart (Official Video) ft. Miley Cyrus Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 5 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Nothing Breaks Like a Heart ft. Miley Cyrus uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Mark Ronson - Nothing Breaks Like a Heart (Official Video) ft. Miley Cyrus zajmuje właśnie 11 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. 2021-07-11 12:44 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Dotychczas utwór cieszy się z 5 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

Mark Ronson - Nothing Breaks Like a Heart (Official Video) ft. Miley Cyrus mp3 pokazał się na naszej stronie już w 2018-12-08 roku. Ten okres dał możliwość na zgromadzenie aż 4780 wyświetleń. Piosenka widnieje w naszym serwisie już od 960 dni. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 250 pobrań. 5 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 5 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Mark Ronson na pewno ma znaczne powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę niezły. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę również na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (250 razy), ilość wyświetleń (4780 razy) i miejsce w rankingu (11).

Hit Mark Ronson - Nothing Breaks Like a Heart (Official Video) ft. Miley Cyrus możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Mark Ronson - Nothing Breaks Like a Heart (Official Video) ft. Miley Cyrus od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego fana. 4780 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Wystarczy spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!