EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Mark Pritchard - Beautiful People (Official Video) ft. Thom Yorke

Czas trwania: 6:02
Data dodania: 2017-12-17 02:07:04

Mark Pritchard - Beautiful People (Official Video) ft. Thom Yorke Pobierz Mp3 lub Video

Zainteresowanie użytkowników robi duże wrażenie. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi ten hit. Dotychczas kawałek cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 not negatywnych.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Mark Pritchard ma spore powody do radości, gdyż rezultat mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę również na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (224 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Mark Pritchard - Beautiful People (Official Video) ft. Thom Yorke mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2017-12-17 roku. Ten czas pozwolił na zgromadzenie aż 224 wyświetleń. W czasie 1372 dni od dodania, kawałek został pobrany już 1 razy. 0 userów postanowiło go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Beautiful People ft. Thom Yorke uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich numerów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Beautiful People ft. Thom Yorke. Ostatnie pobranie odbyło się 2019-12-08 15:29.

Mark Pritchard - Beautiful People (Official Video) ft. Thom Yorke od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 224 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie przebój zapewne nie może narzekać na swoją popularność oraz niedostatek zainteresowania. Wystarczy spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

Przebój Mark Pritchard - Beautiful People (Official Video) ft. Thom Yorke możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!