EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Mariusz Kalaga - Jedna z gwiazd (official video)

Czas trwania: 3:57
Data dodania: 2017-12-17 01:55:53

Mariusz Kalaga - Jedna z gwiazd (official video) Pobierz Mp3 lub Video

Mariusz Kalaga - Jedna z gwiazd (official video) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2017-12-17 roku. Długi kawałek czasu przyczynił się do wypracowania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 2658. W dodatku na przestrzeni 1038 dni utwór, pod postacią pliku, został pobrany aż 657 razy. 3 userów postanowiło go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Utwór pod tytułem Mariusz Kalaga - Jedna z gwiazd (official video) skradł już dotychczas serca niejednego fana. 2658 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie piosenka zapewne nie może narzekać na swoją powszechność i brak zainteresowania. Spójrz na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości!

Zainteresowanie słuchaczy robi spore wrażenie. Jednak, ile jest dobrych komentarzy, a ile złych? Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym hicie.

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 3 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Jedna z gwiazd uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na łamach naszej strony jest ranking, a Mariusz Kalaga - Jedna z gwiazd (official video) pojawia się w tej chwili na pozycji 91 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Ostatnie pobranie miało miejsce 2020-10-19 18:27.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 3 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno Mariusz Kalaga może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (657 razy), ilość wyświetleń (2658 razy) i miejsce w rankingu (91).

Piosenkę Mariusz Kalaga - Jedna z gwiazd (official video) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.
Zarejestruj przez Facebooka