EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Marek Biliński - Ogród Króla Świtu (Downtempo, Synth-pop/Poland/1983) [Full Album]

Czas trwania: 36:02
Data dodania: 2018-11-25 17:10:49

Marek Biliński - Ogród Króla Świtu (Downtempo, Synth-pop/Poland/1983) [Full Album] Pobierz Mp3 lub Video

Marek Biliński - Ogród Króla Świtu (Downtempo, Synth-pop/Poland/1983) [Full Album] mp3 pokazał się w naszym serwisie już w 2018-11-25 roku. Ten okres pozwolił na zgromadzenie aż 77 wyświetleń. Utwór jest na naszej stronie już od 704 dni. Ten okres pozwolił na wypracowanie aż 1 pobrań. 0 – tylu użytkowników postanowiło ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Zainteresowanie słuchaczy robi znaczne wrażenie. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Otóż utwór zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym utwór nie przypadł do gustu.

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Zapewne Marek Biliński może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (1 razy), ilością wyświetleń (77 razy) oraz miejscem w rankingu (999+).

Marek Biliński - Ogród Króla Świtu (Downtempo, Synth-pop/Poland/1983) [Full Album] od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. Numer może się pochwalić znaczną dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 77 Wystarczy rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Na naszej stronie Ogród Króla Świtu (Downtempo, Synth-pop/Poland/1983) [Full Album] otrzymał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Marek Biliński - Ogród Króla Świtu (Downtempo, Synth-pop/Poland/1983) [Full Album] zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich kawałków muzycznych. 2020-03-15 11:11 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce na naszym portalu.

Numer Marek Biliński - Ogród Króla Świtu (Downtempo, Synth-pop/Poland/1983) [Full Album] możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.
Zarejestruj przez Facebooka