EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

MAJOR SPZ - Wehikuł czasu ( prod.Ślimak )

Czas trwania: 4:18
Data dodania: 2017-11-30 21:47:01

MAJOR SPZ - Wehikuł czasu ( prod.Ślimak ) Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Dotychczas utwór cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Hit MAJOR SPZ - Wehikuł czasu ( prod.Ślimak ) możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako video.

MAJOR SPZ - Wehikuł czasu ( prod.Ślimak ) mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-11-30 roku. Taki znaczny okres dał możliwość zgromadzenia aż 701 wyświetleń. Dodatkowo na przestrzeni 1064 dni szlagier, pod postacią pliku, został pobrany aż 51 razy. 0 – tylu fanów zdecydowało się ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Szlagier o nazwie MAJOR SPZ - Wehikuł czasu ( prod.Ślimak ) trafił już do serca niejednej osoby. Przebój może się pochwalić pokaźną dawką wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 701 Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeżeli tylko rzucisz okiem na statystki zamieszczone na naszym portalu.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie MAJOR SPZ ma duże powody do radości, gdyż wynik mówi sam za siebie. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (51 razy), ilością wyświetleń (701 razy) i miejscem w rankingu (999+).

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Ostateczna ocena Wehikuł czasu ( prod.Ślimak )kształtuje się obecnie na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich numerów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Wehikuł czasu ( prod.Ślimak ). Ostatnie pobranie odbyło się 2020-10-27 09:52.
Zarejestruj przez Facebooka