EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

MACZO - Świnka (Official Video)

Czas trwania: 3:55
Data dodania: 2017-12-16 21:57:02

MACZO - Świnka (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Utwór MACZO - Świnka (Official Video) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 0. Jest to znaczna liczba, która świadczy głównie o znacznym zainteresowaniu. Na pewno MACZO może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (7 razy), ilością wyświetleń (212 razy) i miejscem w rankingu (999+).

MACZO - Świnka (Official Video) mp3 ukazał się w naszym serwisie już w 2017-12-16 roku. Taki długi okres dał możliwość uzbierania aż 212 wyświetleń. Na dodatek na przestrzeni 1075 dni kawałek, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 7 razy. 0 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Utwór o nazwie MACZO - Świnka (Official Video) skradł już do tej pory serca niejednego fana. 212 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeżeli tylko spojrzysz na statystki zamieszczone w witrynie.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Świnka uzyskał finalnie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a MACZO - Świnka (Official Video) pojawia się obecnie na miejscu 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-06-21 15:25.

Zainteresowanie użytkowników robi duże wrażenie. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Do tej pory numer cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!