EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Lynyrd Skynyrd - Sweet Home Alabama

Czas trwania: 5:01
Data dodania: 2017-12-11 04:02:56

Lynyrd Skynyrd - Sweet Home Alabama Pobierz Mp3 lub Video

Przebój Lynyrd Skynyrd - Sweet Home Alabama możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako video.

Lynyrd Skynyrd - Sweet Home Alabama od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 300 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie przebój zapewne nie może narzekać na swoją powszechność i brak zainteresowania. Trzeba rzucić okiem na statystyki poniżej, a wszystko będzie jasne!

Kawałek Lynyrd Skynyrd - Sweet Home Alabama mp3 ukazał się na łamach naszej witryny internetowej w 2017-12-11 roku. Taki długi czas dał możliwość uzbierania aż 300 wyświetleń. W czasie 1387 dni od dodania, przebój został pobrany już 6 razy. 0 – tylu użytkowników postanowiło ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Sweet Home Alabama uzyskał finalnie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich hitów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Sweet Home Alabama. Plik pobrano ostatnio 2021-05-28 22:42.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym numerem. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi ten hit. Do tej pory kawałek cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne Lynyrd Skynyrd może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (6 razy), ilością wyświetleń (300 razy) oraz miejscem w rankingu (999+).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!