EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Luka Rosi - A Ty Bądź (Cover by The Dziemians)

Czas trwania: 3:21
Data dodania: 2018-08-10 00:04:21

Luka Rosi - A Ty Bądź (Cover by The Dziemians) Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 9 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Ostateczna ocena A Ty Bądź (Cover by The Dziemians)kształtuje się w tej chwili na poziomie 8.89 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich przebojów. 47 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez A Ty Bądź (Cover by The Dziemians). 2020-10-25 17:11 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.

Hit Luka Rosi - A Ty Bądź (Cover by The Dziemians) mp3 ukazał się na łamach naszej witryny internetowej w 2018-08-10 roku. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 5458 wyświetleń. Piosenka widnieje na naszej stronie już od 807 dni. Ten czas pozwolił na uzyskanie aż 1467 pobrań. 9 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Jednak, ile jest dobrych komentarzy, a ile złych? Do tej pory utwór cieszy się z 8 ocen pozytywnych i z 1 ocen negatywnych.

Nutkę Luka Rosi - A Ty Bądź (Cover by The Dziemians) możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 9 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Luka Rosi zapewne ma duże powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę dobry. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę również na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (1467 razy), ilość wyświetleń (5458 razy) i miejsce w rankingu (47).

Numer o nazwie Luka Rosi - A Ty Bądź (Cover by The Dziemians) skradł już dotychczas serca niejednego wielbiciela. Piosenka może się pochwalić dużą dawką wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 5458 Zwróć uwagę na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie jasne. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości!
Zarejestruj przez Facebooka