imp3.pl

Lucky Luke - Cooler Than Me (Official Video)

Czas trwania: 3:28
Data dodania:2019-08-24 06:10:01

Lucky Luke - Cooler Than Me (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Lucky Luke ma znaczne powody do radości, gdyż rezultat mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne informacje takie, jak: ilość pobrań (4 razy), ilość wyświetleń (1044 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Ostateczna ocena Cooler Than Me kształtuje się teraz na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Lucky Luke - Cooler Than Me (Official Video) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. Plik pobrano ostatnio 2024-03-25 19:53.

Numer Lucky Luke - Cooler Than Me (Official Video) możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Lucky Luke - Cooler Than Me (Official Video) mp3 ukazał się na naszej stronie już w 2019-08-24 roku. Ten czas dał możliwość na uzbieranie aż 1044 wyświetleń. Dodatkowo na przestrzeni 1791 dni kawałek, pod postacią pliku, został pobrany aż 4 razy. 1 słuchaczy postanowiło go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Numer o nazwie Lucky Luke - Cooler Than Me (Official Video) trafił już do serca niejednej osoby. 1044 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Wystarczy rzucić okiem na statystyki poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym kawałkiem. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi ten hit. Otóż hit zanotował do tej pory dokładnie 1 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym hit nie przypadł do gustu.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!