imp3.pl

Łobuzy - Ona czuje we mnie piniądz (Parodia)

Czas trwania: 3:04
Data dodania: 2017-11-30 22:05:39

Łobuzy - Ona czuje we mnie piniądz (Parodia) Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Ona czuje we mnie piniądz (Parodia) uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich utworów. 66 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Ona czuje we mnie piniądz (Parodia). 2019-06-08 13:43 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.

Hit Łobuzy - Ona czuje we mnie piniądz (Parodia) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.

Łobuzy - Ona czuje we mnie piniądz (Parodia) mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-11-30 roku. Długi odcinek czasu doprowadził do wypracowania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 378. W czasie 821 dni od dodania, numer został pobrany już 9 razy. 1 słuchaczy zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Przebój o nazwie Łobuzy - Ona czuje we mnie piniądz (Parodia) skradł już do tej pory serca niejednego wielbiciela. 378 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie przebój zapewne nie może narzekać na swoją popularność i brak zainteresowania. Trzeba spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym utworem. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Otóż kawałek zanotował do tej pory dokładnie 1 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym hit nie przypadł do gustu.

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 1. Jest to spora liczba, która świadczy zwłaszcza o znacznym zainteresowaniu. Łobuzy zapewne ma spore powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę nienajgorszy. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również zwłaszcza inne dane takie, jak: ilość pobrań (9 razy), ilość wyświetleń (378 razy) i miejsce w rankingu (66).
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie