EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Limboski - W trawie

Czas trwania: 4:43
Data dodania: 2017-12-16 16:05:41

Limboski - W trawie Pobierz Mp3 lub Video

Zainteresowanie słuchaczy robi duże wrażenie. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym kawałku.

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. W trawie uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Limboski - W trawie zajmuje właśnie 1192 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. Ostatnie pobranie miało miejsce 2020-10-11 10:25.

Biorąc pod uwagę całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie Limboski ma spore powody do radości, ponieważ wynik mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też zwłaszcza inne informacje takie, jak: ilość pobrań (184 razy), ilość wyświetleń (893 razy) i miejsce w rankingu (1192).

Przebój Limboski - W trawie mp3 ukazał się na łamach naszej witryny internetowej w 2017-12-16 roku. Taki znaczny czas dał możliwość zgromadzenia aż 893 wyświetleń. W czasie 1040 dni od dodania, przebój został pobrany już 184 razy. 0 userów postanowiło go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

Limboski - W trawie od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego fana. 893 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie kawałek na pewno nie może narzekać na swoją powszechność oraz brak zainteresowania. Trzeba rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!

Numer Limboski - W trawie masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.
Zarejestruj przez Facebooka