EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Lewis Capaldi - Someone You Loved (Laibert Remix)

Czas trwania: 3:36
Data dodania: 2019-08-26 02:16:09

Lewis Capaldi - Someone You Loved (Laibert Remix) Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Dotychczas utwór cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 not negatywnych.

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Ostateczna ocena Someone You Loved (Laibert Remix) kształtuje się w tej chwili na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych przebojów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Someone You Loved (Laibert Remix). Ostatnie pobranie odbyło się 2021-07-13 17:18.

Lewis Capaldi - Someone You Loved (Laibert Remix) mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2019-08-26 roku. Ten okres dał możliwość na uzbieranie aż 245 wyświetleń. Piosenka widnieje na naszej witrynie już od 786 dni. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 8 pobrań. 1 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Piosenkę Lewis Capaldi - Someone You Loved (Laibert Remix) możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 1. Jest to duża liczba, która świadczy zwłaszcza o znacznym zainteresowaniu. Zapewne Lewis Capaldi może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również zwłaszcza inne informacje takie, jak: ilość pobrań (8 razy), ilość wyświetleń (245 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Szlagier o tytule Lewis Capaldi - Someone You Loved (Laibert Remix) trafił już do serca niejednej osoby. 245 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeżeli tylko zwrócisz uwagę na statystki zamieszczone na stronie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!