imp3.pl

Lewis Capaldi - Someone You Loved

Czas trwania: 3:53
Data dodania: 2019-08-22 11:17:59

Lewis Capaldi - Someone You Loved Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 4 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Na naszej stronie Someone You Loved dostał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony jest ranking, a Lewis Capaldi - Someone You Loved pojawia się obecnie na miejscu 31 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-08-06 11:33.

Mając na uwadze całokształt – 4 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie Lewis Capaldi ma spore powody do radości, bo rezultat mówi sam za siebie. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (5108 razy), ilością wyświetleń (40730 razy) i miejscem w rankingu (31).

Piosenkę Lewis Capaldi - Someone You Loved możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Lewis Capaldi - Someone You Loved mp3 pokazał się w naszym serwisie już w 2019-08-22 roku. Taki długi okres dał możliwość uzbierania aż 40730 wyświetleń. Dodatkowo na przestrzeni 350 dni numer, pod postacią pliku, został pobrany aż 5108 razy. 4 fanów postanowiło go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Jednak, ile jest dobrych komentarzy, a ile złych? Otóż hit zanotował dotychczas dokładnie 4 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym utwór nie przypadł do gustu.

Utwór pod tytułem Lewis Capaldi - Someone You Loved skradł już dotychczas serca niejednego fana. 40730 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie numer na pewno nie może narzekać na swoją popularność i niedostatek zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeżeli tylko spojrzysz na zestawienie zamieszczone w serwisie.
Zarejestruj przez Facebooka