EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Łąki Łan - Propaganda [Official Music Video]

Czas trwania: 3:49
Data dodania: 2017-12-11 16:15:22

Łąki Łan - Propaganda [Official Music Video] Pobierz Mp3 lub Video

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 0. Jest to duża liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. Zapewne Łąki Łan może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (2 razy), ilość wyświetleń (207 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Łąki Łan - Propaganda [Official Music Video] od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. Przebój może się pochwalić dużą dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 207 Wystarczy rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Ostateczna ocena Propaganda kształtuje się w tej chwili na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych piosenek. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Propaganda. Plik pobrano ostatnio 2019-06-16 08:39.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tej piosence.

Łąki Łan - Propaganda [Official Music Video] mp3 pokazał się na naszej witrynie już w 2017-12-11 roku. Taki długi okres dał możliwość uzbierania aż 207 wyświetleń. Mp3 jest w naszym serwisie już od 1385 dni. Ten czas pozwolił na uzyskanie aż 2 pobrań. 0 userów zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

Utwór Łąki Łan - Propaganda [Official Music Video] możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako video.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!