EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Łąki Łan - Pola Ar [Official Music Video]

Czas trwania: 5:40
Data dodania: 2017-12-11 00:25:55

Łąki Łan - Pola Ar [Official Music Video] Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Pola Ar uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Łąki Łan - Pola Ar [Official Music Video] zajmuje właśnie 506 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. Plik pobrano ostatnio 2021-04-16 22:02.

Utwór Łąki Łan - Pola Ar [Official Music Video] masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Łąki Łan - Pola Ar [Official Music Video] od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 717 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Spójrz na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wówczas nie będzie żadnych rozbieżności!

Łąki Łan - Pola Ar [Official Music Video] mp3 ukazał się na naszej stronie już w 2017-12-11 roku. Znaczny kawałek czasu przyczynił się do wypracowania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 717. Plik widnieje na naszej witrynie już od 1378 dni. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 70 pobrań. 1 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Otóż hit zanotował do tej pory dokładnie 1 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Mając na uwadze całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Łąki Łan zapewne ma znaczne powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę dobry. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę również na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (70 razy), ilość wyświetleń (717 razy) oraz miejsce w rankingu (506).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!