EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Łąki Łan - Jammin'

Czas trwania: 4:23
Data dodania: 2017-12-16 21:02:44

Łąki Łan - Jammin' Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Do tej pory utwór cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 1 ocen negatywnych.

Biorąc pod uwagę całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno Łąki Łan może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (198 razy), ilością wyświetleń (909 razy) oraz miejscem w rankingu (999+).

Łąki Łan - Jammin' od pewnego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 909 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeżeli tylko spojrzysz na zestawienie zamieszczone obok.

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Jammin' uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich piosenek. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Jammin'. Ostatnie pobranie miało miejsce 2020-10-16 12:15.

Numer Łąki Łan - Jammin' mp3 ukazał się na łamach naszej strony internetowej w 2017-12-16 roku. Taki znaczny czas dał możliwość uzbierania aż 909 wyświetleń. Plik widnieje na naszej stronie już od 1048 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 198 pobrań. 1 osób zdecydowało się go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Utwór Łąki Łan - Jammin' masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.
Zarejestruj przez Facebooka