EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Kubix feat Popek,Ważka G21,Pomidor - ,,Historia zza krat,,(Official Video)

Czas trwania: 6:18
Data dodania: 2018-12-27 21:27:40

Kubix feat Popek,Ważka G21,Pomidor - ,,Historia zza krat,,(Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Dobrze zwrócić uwagę przede wszystkim na ilość ocen – 1. Jest to znaczna liczba, która świadczy zwłaszcza o znacznym zainteresowaniu. Na pewno Kubix feat Popek,Ważka G21,Pomidor może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę również na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (50 razy), ilość wyświetleń (862 razy) i miejsce w rankingu (447).

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. ,,Historia zza krat,, uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich utworów. 447 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez ,,Historia zza krat,,. Plik pobrano ostatnio 2021-05-22 22:13.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi ten hit. Tak się składa, że hit zanotował dotychczas dokładnie 1 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym hit nie przypadł do gustu.

Hit Kubix feat Popek,Ważka G21,Pomidor - ,,Historia zza krat,,(Official Video) możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Kubix feat Popek,Ważka G21,Pomidor - ,,Historia zza krat,,(Official Video) od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 862 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko rzucisz okiem na statystki zamieszczone obok.

Kawałek Kubix feat Popek,Ważka G21,Pomidor - ,,Historia zza krat,,(Official Video) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny internetowej w 2018-12-27 roku. Ten okres dał możliwość na uzbieranie aż 862 wyświetleń. W czasie 1004 dni od dodania, numer został pobrany już 50 razy. 1 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!