EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Kubi Producent - Bad Boy ft. Beteo, ReTo, Siles

Czas trwania: 4:12
Data dodania: 2018-12-21 00:10:28

Kubi Producent - Bad Boy ft. Beteo, ReTo, Siles Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 4 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Bad Boy ft. Beteo, ReTo, Siles uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na łamach naszej strony jest ranking, a Kubi Producent - Bad Boy ft. Beteo, ReTo, Siles pojawia się w tej chwili na miejscu 236 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-10-23 18:41.

Zainteresowanie słuchaczy robi spore wrażenie. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory piosenka cieszy się z 4 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Przebój Kubi Producent - Bad Boy ft. Beteo, ReTo, Siles mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2018-12-21 roku. Taki długi okres dał możliwość zgromadzenia aż 1162 wyświetleń. Przebój jest na naszej witrynie już od 678 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 206 pobrań. 4 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Przebój pod tytułem Kubi Producent - Bad Boy ft. Beteo, ReTo, Siles skradł już do tej pory serca niejednego fana. 1162 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie numer zapewne nie może narzekać na swoją popularność oraz niedostatek zainteresowania. Trzeba rzucić okiem na statystyki poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Mając na uwadze całokształt – 4 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Kubi Producent zapewne ma duże powody do radości, bo wynik jest naprawdę niezły. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (206 razy), ilością wyświetleń (1162 razy) i miejscem w rankingu (236).

Nutkę Kubi Producent - Bad Boy ft. Beteo, ReTo, Siles możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.
Zarejestruj przez Facebooka