imp3.pl

KUBAŃCZYK - ZWYKŁY CHŁOPAK (Music Video)

Czas trwania: 3:07
Data dodania: 2019-07-16 01:00:14

KUBAŃCZYK - ZWYKŁY CHŁOPAK (Music Video) Pobierz Mp3 lub Video

KUBAŃCZYK - ZWYKŁY CHŁOPAK (Music Video) mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2019-07-16 roku. Spory odcinek czasu przyczynił się do pozyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 1849. W czasie 355 dni od dodania, numer został pobrany już 723 razy. 2 użytkowników postanowiło go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

Hit o tytule KUBAŃCZYK - ZWYKŁY CHŁOPAK (Music Video) dostał się już do serca niejednej osoby. Utwór może się pochwalić niemałą dawką wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 1849 Zwróć uwagę na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wówczas nie będzie żadnych zwątpień!

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Na naszej witrynie ZWYKŁY CHŁOPAK (Music Video) dostał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a KUBAŃCZYK - ZWYKŁY CHŁOPAK (Music Video) zajmuje właśnie 113 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-07-04 21:40.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym hitem. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Otóż kawałek zanotował do tej pory dokładnie 2 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 2. Jest to spora liczba, która świadczy głównie o znacznym zainteresowaniu. W każdym razie KUBAŃCZYK ma znaczne powody do radości, gdyż wynik mówi sam za siebie. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (723 razy), ilością wyświetleń (1849 razy) oraz miejscem w rankingu (113).

Hit KUBAŃCZYK - ZWYKŁY CHŁOPAK (Music Video) masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.
Szybka rejestracja