EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Kreator-Under a Total Blackened Sky

Czas trwania: 4:29
Data dodania: 2017-12-11 13:07:46

Kreator-Under a Total Blackened Sky Pobierz Mp3 lub Video

Szlagier Kreator-Under a Total Blackened Sky mp3 ukazał się na łamach naszego serwisu w 2017-12-11 roku. Ten czas dał możliwość na uzbieranie aż 219 wyświetleń. W czasie 1378 dni od dodania, numer został pobrany już 2 razy. 0 – tylu fanów postanowiło ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Zapewne Kreator może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (2 razy), ilością wyświetleń (219 razy) i miejscem w rankingu (999+).

Przebój Kreator-Under a Total Blackened Sky możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Kreator-Under a Total Blackened Sky od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 219 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Rzuć okiem na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości!

Zainteresowanie słuchaczy robi spore wrażenie. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym kawałku.

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Ostateczna ocena Under a Total Blackened Sky kształtuje się teraz na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich utworów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Under a Total Blackened Sky. Ostatnie pobranie miało miejsce 2020-07-29 21:02.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!