EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

KORTEZ - Z Imbirem [VIDEO - LIVE]

Czas trwania: 6:15
Data dodania: 2017-12-15 06:55:00

KORTEZ - Z Imbirem [VIDEO - LIVE] Pobierz Mp3 lub Video

KORTEZ - Z Imbirem [VIDEO - LIVE] od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 879 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Zwróć uwagę na statystyki prezentowane poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wtedy nie będzie żadnych rozbieżności!

Zainteresowanie użytkowników robi niemałe wrażenie. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory kawałek cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Z Imbirem [VIDEO - LIVE] uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych przebojów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Z Imbirem [VIDEO - LIVE]. Plik został ostatnio pobrany 2021-09-28 21:47.

Biorąc pod uwagę całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. KORTEZ na pewno ma duże powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę dobry. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (56 razy), ilością wyświetleń (879 razy) oraz miejscem w rankingu (999+).

Hit KORTEZ - Z Imbirem [VIDEO - LIVE] masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

KORTEZ - Z Imbirem [VIDEO - LIVE] mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2017-12-15 roku. Długi kawałek czasu przyczynił się do pozyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 879. Hit jest na naszej stronie już od 1405 dni. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 56 pobrań. 1 userów zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!