EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Kortez - "Stare drzewa" (z filmu "Kamerdyner")

Czas trwania: 4:29
Data dodania: 2018-08-09 23:25:27

Kortez - "Stare drzewa" (z filmu "Kamerdyner") Pobierz Mp3 lub Video

Przebój Kortez - "Stare drzewa" (z filmu "Kamerdyner") mp3 ukazał się na łamach naszej witryny internetowej w 2018-08-09 roku. Znaczny odcinek czasu przyczynił się do wypracowania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 2616. Na dodatek na przestrzeni 1144 dni kawałek, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 352 razy. 1 słuchaczy zdecydowało się go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Mając na uwadze całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie Kortez ma spore powody do radości, bo wynik mówi sam za siebie. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (352 razy), ilością wyświetleń (2616 razy) i miejscem w rankingu (130).

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Ostateczna ocena "Stare drzewa" (z filmu "Kamerdyner") kształtuje się w tej chwili na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych piosenek. 130 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez "Stare drzewa" (z filmu "Kamerdyner"). Ostatnie pobranie miało miejsce 2021-06-27 12:36.

Zainteresowanie słuchaczy robi znaczne wrażenie. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten hit. Otóż hit zanotował do tej pory dokładnie 1 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez fanów, którym numer nie przypadł do gustu.

Przebój o nazwie Kortez - "Stare drzewa" (z filmu "Kamerdyner") dostał się już do serca niejednej osoby. 2616 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko rzucisz okiem na zestawienie zamieszczone obok.

Hit Kortez - "Stare drzewa" (z filmu "Kamerdyner") możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!